‘Yıldız’lar Geçidi Gibi Yeni Marvel Filmi: The Eternals!


125
14 Paylaşım, 125 Beğeni

Mükemmel sayılabilecek görsel efektlerin sahibi olan Avatar, 2009 yılında “Tüm Zamanların En Fazla Gişe Hasılatı Yapan Filmi” rekorunu Titanik’ten almıştı. Kırılamaz denilen bu rekoru Marvel, Avengers serisinin son filmi olan “Avengers: Endgame” ile tam 10 yıl sonra kırmayı başardı. Marvel rekorun yeni sahibi olmuştu olmasına ama üzerine titrediği Avengers’ta haliyle sonra ermişti. Kazanılan bu ilginin dağılmasını istemeyen Marvel, Avengers’ın bitmesi nedeniyle doğabilecek boşluğu “The Eternals” filmiyle kapatmayı planlıyor.

Eternals Hakkında Tüm Detaylar

Yönetmenliğini Chloé Zhao‘nun üstleneceği yeni film, Jack Kirby’nin yazdığı 1976 yapımı çizgi romanlardan uyarlanacak. Kimilerine göre Avengers’tan daha iyi olacak olan Eternals, duyurulduğu tarih itibariyle 6 Kasım 2020‘de Beyaz Perde’deki yerini alacak.

Eternals’in Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Önümüzdeki haftalarda çekimlerine başlanacak olan The Eternals’in oyuncu kadrosu gerçekten göz kamaştırıyor.

Eternals Ünlü Oyuncular

Etrenals’in kadrosunda, Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Brian Tyree Henry, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff ve Don Lee gibi ünlü isimler var.

Marvel, 25 Ağustos’ta yaptığı Eternals’in tanıtım galasından paylaştığı resimlerde de görüldüğü üzere kadrosundaki birçok ünlü oyuncuyla adeta gövde gösterisi yapmıştı.

Zaten ünlü oyuncularla filme duyulan beklentiyi zirveye çıkaran Marvel Studios, hızını alamamış olacak ki, filmi yeni oyuncularla güçlendirmeye devam ediyor.

Marvel Eternals

Bu kadrosuyla bile sinema dünyasında fırtınalar estireceği düşünülen Eternals’ın bünyesine kattığı yeni isimlerle birlikte bilinen tüm rekorları alt üst etmesi bekleniyor

Kit Harrington (John Snow) da Eternals’ e Katıldı!

Geçtiğimiz günlerde yapılan D23 Expo 2019’da duyurulan haberlerin içinde göze çarpan ve milyonlar tarafından uzunca süredir beklenilen bir haber vardı.

John Snow Marvel

Son sekiz yıldır, Kit Harington’un oyunculuk kariyeri, Game of Thrones dizisiyle anılıyordu. Şimdiye kadar çekilmiş efsanevi diziler arasında birçoğuna göre istisnasız ilk üçte olan GOT , 8. sezonuyla final yapmıştı.

GOT‘un bitmesinin ardından özellikle canlandırdığı ‘John Snow’ karakteriyle milyonların beğenisini kazanan Kit Harrington’un ne yapacağı merak konusuydu. Hangi projeye dahil olacağı ya da hangi yapım şirketinin, Kit’i bünyesine katacağı hep en merak edilen konular arasındaydı.

Eternals Oyuncu Kadrosu

Öncesinde adı X-Men ile anılan Harrington’un, hayranlarının da rol almasını çok istediği Marvel Sinematik Evreni’ne katılacağı neredeyse kesinleşti.

Kit Harrington, Marvel Studios’un kült filmlerinden Avengers’in bitmesinin ardından hazırladığı ve çoğunluğun fikrine göre Avengers’ten çok daha iyi olacak olan The Eternals filminin kadrosuna katıldığı öğrenildi.

Kit Harrington Eternals

Marvel’ın Bir Numaralı İsmi Kevin Feige Açıkladı.

Marvel Sinematik Evreni hayranları için inanılmaz derecede heyecan verici olan bu gelişme için, Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige’ye D23 Expo 2019’da sorulan soruya verdiği cevaba bir göz atalım:

D23 Expo’daki, Yönetici / Yapımcı soru cevap bölümünde Kevin Feige’ye Kit Harington’un yeni rolü hakkında soru sorulunca, Feige: “Henüz daha karakterin oluşturulması sürecinde olduklarını, ama Kit Harrington’un kesinlikle çok fazla potansiyeli bulunduğundan” bahsetti. 

Feige: “O gerçekten harika bir aktör ve bu bölüm yaptığımız The Eternals filminde oynayabileceğini düşündük. Katılmayı kabul ettiğinde çok mutluyduk ve gelecekte de onunla beraber devam edebiliriz.” dedi.

Kit Harrington Yeni Film

The Eternals, Marvel Evrenindeki kozmik varlıklar olan Celestialler’in milyonlarca yıl önce, insanlar üzerinde yaptıkları çeşitli deneyleri anlatıyor. Ve bu deneyler sonucunda ortaya çıkan iki büyük ırk’ın birbirleriyle olan amansız mücadelesini konu edinecek.

Filmdeki adları Eternal ve Deviant olan bu iki ırktan hangisinin tarafında oynayacağı ya da tam olarak nerede ortaya çıkacağı henüz belli olmayan Kit Harington’ın rolü hakkında, şimdilik sadece MCU’da büyük bir rol olacağı söyleniliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

125
14 Paylaşım, 125 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
43
Beğendim
Bilemedim Bilemedim
0
Bilemedim
Bu Ne Uleyynn! Bu Ne Uleyynn!
0
Bu Ne Uleyynn!

6 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şimdiye kadar bu kadar kaliteli ve düzgün bir site görmemiştim. Paylaşımlarınızın devamını bekliyor olucam

    1. Kit Harrington, bencee gerçekten geleceği parlak oyunculardan biri ve bende bu filmdeki performansını merakla bekleyenlerdenim…

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı