2020 Yılında Vizyona Girecek En İyi 28 Film


138
11 Paylaşım, 138 Beğeni

Güncellendi

17.02.2020 Kesinleşen Seçmece 3 Yeni Film Daha Eklendi. Yayınlanan Fragmanlar ve Açıklanan Film Bilgileri Girildi. (Her Ay, Sonraki Aylar İçin Kesinleşen Filmler Eklenmeye Devam Edilecektir)

23.01.2020* 4 Yeni Film Eklendi, Düzenleme & İyileştirme Çalışmaları Yapıldı. (Her Ay, Sonraki Aylar İçin Kesinleşen Filmler Eklenmeye Devam Edilecektir)

2020 yılında vizyona girecek filmler arasından sizler için derlediğimiz en iyi 21 filmi, bütçe, konu, kategori, vizyon tarihi, oyuncu kadrosu, yapım stüdyosu ve fragman gibi birçok açıdan sizler için listeledik. Listede olan bazı yerler henüz bir bilgi olmadığı için boş bırakılmıştır. Yetkililerden açıklama geldikçe güncellenerek doldurulacaktır.

Önemli Not 1: Listede çok fazla resim ve video (fragman) yüklü olduğu için yüklenmesi 10 ila 20 saniye sürebilir. Anlayışınız için çok teşekkürler…

2: Liste vizyon tarihine göre sıralanmıştır. Güncellenmeye devam edilecektir..

—Ocak Ayı Filmleri—

1) Derin Sular (Ocak)

2020 de Beklenilen Filmler

Oyuncular: Kristen Stewart(Norah)/ Jessica Henwick(Emily)/ Vincent Cassel(Captain)/ T.J. Miller / Gunner Wright(Lee)

Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2020

Kategori: Aksiyon, Dram, Gerilim

Stüdyo: 20th Century Fox

Bütçe: 80,000,000$

Süre: 95 dk

Konusu: Bir grup denizaltı ekibi, suyun altındaki laboratuvarlarında araştırma yapmaktadır. Çalışmaların devam ettiği sırada, okyanusun dibinde yıkıcı bir deprem meydana gelir. Deprem, laboratuvarın hasar görmesine neden olunca, araştırmacılar binlerce km denizin altında mahsur kalır. Ölüm kalım savaşı veren ve en büyük korkularıyla yüzleşen ekibin bu süreçte karşılarına ummadıkları zorluklar çıkar.

Derin Sular Filmi Fragmanı

2) Dr Dolittle’in Yolculuğu (Ocak)

2020 de Çıkması Beklenen En İyi Filmler

Oyuncular: Robert Downey Jr.( Dr. John Dolittle)/ Antonio Banderas(King Rassouli)/ Harry Collett(Tommy Stubbins)/ Jessie Buckley(Queen Victoria)

Vizyon Tarihi: 17 Ocak 2020

Kategori: Macera, Komedi, Aile

Stüdyo: Universal

Bütçe: 175,000,000$

Süre: 106 dk

Konusu: Dolittle, kraliçenin hastalığına çare bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkan Dr. John Dolittle’ın hikayesini konu ediyor. Dr. John Dolittle, İngiltere’nin en ünlü doktor ve veterineridir. Yıllar önce karısını kaybeden Dolittle, bunun akabinde kendisini malikanesinin duvarları arasına kapatır. Dış dünya ile bağlantısını kesen Dolittle, genç kraliçenin hastalandığını öğrenince kabuğundan dışarı çıkmaya karar verir.

Dr. Dolittile’nin Yolculuğu Fragmanı

3) Bad Boys For Life (Ocak)

2020 En İyi Film Önerileri

Oyuncular: Will Smith (Mike Lowrey), Alexander Ludwig, Martin Lawrence (Marcus Burnet), Vanessa Hudgens

Vizyon Tarihi: 24 Ocak 2020

Kategori: Aksiyon, komedi, Suç

Stüdyo: Sony Pictures

Bütçe: 90,000,000$

Süre: 123dk

Konusu: Bad Boys for Life, Will Smith ve Martin Lawrence‘ın oynadığı Adil El Arbi ve Bilall Fallah’ın yönettiği, Amerikalı iki dost polisin yaşadıklarını anlatan aksiyon komedi filmidir.

Bad Boys For Life Fragmanı

4) Tavşan Jojo (Ocak)

2020 Komedi Filmleri

Oyuncular: Roman Griffin Davis(Jojo)/ Thomasin McKenzie(Elsa)/ Scarlett Johansson(Rosie)/ Taika Waititi(Adolf)/

Vizyon Tarihi: 31 Ocak 2020

Kategori: Komedi, Dram

Stüdyo: FOX

Bütçe: 30,000,000$

Süre: 108 dk

Konusu: Hitler’in ordusunda yer alan Jojo Betzler adındaki bir çocuk, annesinin evlerinde Yahudi bir kızı gizlice misafir ettiğini öğrenir. Kız, evlerinin çatı katında kalıyordur. Tabii bu durum en yakın sırdaşı hayali arkadaşı Adolf Hitler olan Jojo’nun kafasında büyük bir karmaşaya yol açacaktır. Hayali arkadaşı olan Hitler, hiç de orijinalindeki gibi değildir. Jojo’nun bu korkunç ırkçılığa karşı gelmek için mücadele etmesi gerekmektedir.

Tavşan Jojo Fragmanı

—Şubat Ayı Filmleri—

5) 1917 (Şubat)

2020 Ödüllü Filmler

Oyuncular: Dean-Charles Chapman(Blake)/ George MacKay(Schofield)/ Daniel Mays(Sergeant Sanders)/ Colin Firth(General Erinmore)

Vizyon Tarihi: 7 Şubat 2020

Kategori:  Dram, Savaş

Stüdyo: DreamWorks

Bütçe: 90,000,000$

Süre: 119 dk

Konusu: Film I. Dünya Savaşı döneminde yaşananları konu ediyor. I. Dünya Savaşı sırasında Britanya askeri olan Schofield ve Blake, gerçekleştirilmesi imkansız gibi görünen bir göreve atanırlar. Görevleri, zamana karşı yarışırken düşman bölgesini geçerek yüzlerce askerin ölümünü engellemek üzere bir mesaj iletmektir. Blake’in kardeşi de onların arasındadır. Bu durumda Blake’i daha da fazla ciddiye alması gereken bir mücadele bekliyordur.

1917 Filmi Fragmanı

6) Yırtıcı Kuşlar -Birds Of Prey (Şubat)

2020 Yılında Çıkacak En İyi Filmler

Oyuncular: Margot Robbie(Harley Quinn)/ Mary Elizabeth Winstead(Helena Bertinelli / Huntress)/ Ewan McGregor(Black Mask)/ Bojana Novakovic(Erika)

Vizyon Tarihi: 7 Şubat 2020

Kategori: Aksiyon, Macera, Suç

Stüdyo: DC Entertainment

Bütçe: 100,000,000$

Süre: dk

Konusu:  Harley Quinn, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli ve suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel güçlerini birleştirip, kaçırılan kızı kurtarmak için Black Mask’ karşı zorlu bir mücadeleye girişir.

Birds Of Prey Filmi Fragmanı

7) Kirpi Sonic (Şubat)

2020 Yılında Çıkacak En İyi Animasyon Filmleri

Oyuncular: Jim Carrey(Dr. Ivo Robotnik)/ James Marsden(Tom Wachowski)/ Tika Sumpter(Annie Wachowski)/ Debs Howard(New Girlfriend)

Vizyon Tarihi: 14 Şubat 2020

Kategori: Aksiyon, Macera, Aile

Stüdyo: Paramount

Bütçe: 90,000,000$

Süre: 100 dk

Konusu: Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir.

Kirpi Sonic Fragmanı

8) Vahşetin Çağrısı (Şubat)

2020 de Vizyona Girecek Aile Filmleri

Oyuncular: Karen Gillan (Mercedes), Harrison Ford (john Thornton), Cara Gee, Dan Stevens (Hal), Bradley Whitford (Judge Miller)

Vizyon Tarihi: 21 Şubat 2020

Kategori: Macera, Aile, Dram

Stüdyo: 21th Century Fox

Bütçe: 110,000,000$

Süre: 105 dk

Konusu: Vahşetin Çağrısı, Amerikalı Jack London tarafından yazılmış bir romandır ve filmde bu romandan uyarlanmıştır. Filmde bir kızak köpeği ve yaşlı adamın, Alaska’da vahşi yaşamda hayatta kalmak için verdiği mücadele konu edilmekte.

Vahşetin Çağrısı Filmi Fragmanı

9) Görünmez Adam (Şubat)

Görünmez Adam 2020 Film Bilgileri

Oyuncular: Elisabeth Moss (Cecilia Kass), Oliver Jackson-Cohen (Adrian Griffin), Aldis Hodge (James), Storm Reid (Sydney)

Vizyon Tarihi: 28 Şubat 2020

Kategori: Bilim Kurgu, Gerilim, Dram

Stüdyo: Universal

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Kontrolcü ve baskıcı olan erkek arkadaşına daha fazla dayanamayan Cecilia gecenin bir yarısı kaçmanın bir yolunu buluyor ve yaşadığı kabustan olabildiğince uzaklaşmaya karar verir. Eski sevgilisinin kendisini bulacağından endişe ettiği için saklanmaya karar veren genç kadın, kız kardeşi, kardeşlerin bir çocukluk arkadaşından yardım alır. 

Ancak Cecilia’nın sorunlu eski sevgilisi intihar ettiğinde ve ona büyük servetinin cömert bir kısmını bıraktığında, Cecilia ölümünün bir aldatmaca olduğunu düşünmekten kendini alamayınca olaylar ardı ardına gelişmeye başlar

The İnvisible Man Filmi Fragmanı

—Mart Ayı Filmleri—

10) Bloodshot (Mart)

Bloodshot Film Bilgileri

Oyuncular: Vin Diesel (Bloodshot), Eiza González, Sam Heughan (Jimmy Dalton), Toby Kebbell (Axe), Guy Pearce, Talulah Riley

Vizyon Tarihi: 13 Mart 2020

Kategori: Aksiyon, Fantastik, Dram

Stüdyo: Sony pictures

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Denizci Ray Garrison ve karısı öldürülür. Bunun ardından bir grup varlıklarını gizleyen bilim adamı Ray Garrison’ı nanoteknoloji yardımıyla hayata geri döndürür. Ray bundan sonra kendi gibi olan süper askerlerle çalışacaktır.

Bu sırada ise geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamıyordur. Ama hafızası geri gelmeye ve karısı ile kendisini kimin öldürdüğünü hatırlamaya başladığında her şeyi yok etmek için mücadele vermeye başlayacaktır.

Durdurulamaz Güç Filmi Fragmanı

—Nisan Ayı Filmleri—

11) James Bond: Ölmek İçin Zaman Yok (Nisan)

James Bond 2020 Film Bilgileri

Oyuncular: Daniel Craig (James Bond), Ana de Armas (Paloma), Léa Seydoux (M. Swan), Rami Malek (Safin)

Vizyon Tarihi: 03 Nisan 2020

Kategori: Macera, Aksiyon

Stüdyo: Universal

Bütçe: 250,000,000$

Süre: dk

Konusu: James Bond aktif hizmetten ayrılır. CIA’dan eski bir arkadaş olan Felix Leiter yardım istediği, Bond’u tehlikeli yeni teknolojiyle donanmış gizemli bir kötü adamın izine götürdüğünde bu ayrılığının oldukça kısa ömürlü olduğunu anlaşılacaktır.

James Bond Fragmanı

12) Mulan (Nisan)

2020 Vizyona Girecek En iyi Filmler

Oyuncular: Yifei Liu (Mulan), Jet Li (The Emperor), Donnie Yen (Commander Tung)

Vizyon Tarihi: 17 Nisan 2020

Kategori: Aksiyon, Macera, Dram

Stüdyo: Walt Disney

Bütçe: 275,000,000$

Süre: dk

Konusu: Filmin Geçtiği eski çağlarda Çinli bir genç kız olan Mulan, kendine dayatılan evlilik ve ev hanımlığı seçenekleri yüzünden pek mutlu değildir. Çin İmparatoru, her bir ailenin bir erkeğinin, ülkeyi Kuzey istilacılarına karşı korumak için İmparatorluk Ordusunda görev yapması gerektiğine dair bir karar verdiğinde, onurlu bir savaşçının en büyük kızı olan Hua Mulan, hasta olan babasının sağlığı için korktuğundan, onun yerine erkek kılığına girerek savaşa katılıyor.

Mulan Filmi Fragmanı

13) Peter Rabbit 2 (Nisan)

2020 Önerilen Animasyon Filmleri

Oyuncular: Margot Robbie (Flopsy Rabbit), Rose Byrne (Bea), Elizabeth Debicki (Mopsy Rabbit), James Corden (Peter Rabbit)

Vizyon Tarihi: 24 Nisan 2020

Kategori: Aksiyon, Komedi, Aile

Stüdyo: Sony Pictures

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Yaramaz Tavşan Peter ve arkadaşlarının yaşadıkları eğlenceli olayları konu ediniyor.

Tavşan Rabbit 2 Fragmanı

—Mayıs Ayı Filmleri—

14) Kara Dul (Mayıs)

Kara Dul Fragmanı İzle

Oyuncular: Scarlett Johansson (Natasha Romanoff),  Florence Pugh (Yelena Belova), Robert Downey Jr. (Tony Stark), Rachel Weisz (Melina Vostokoff)

Vizyon Tarihi: 1 Mayıs 2020

Kategori: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu

Stüdyo: Marvel Studios

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Marvel’ın Yenilmezler ekibinin yetenekli casusu Natasha Romanoff, nam-ı diğer Black Widow’un hayatının anlatıldığı filmdir. Ünlü kurgusal karakteri, Yenilmezler serisinde olduğu gibi Scarlett Johansson canlandırıyor.

Black Widow (Kara Dul) Fargmanı

15) Hızlı & Öfkeli 9 (Mayıs)

Hızlı ve öfkeli 9 Film Bilgileri

Oyuncular: Charlize Theron (Chiper), Vin Diesel (Dominic Toretto), Helen Mirren (Magdelene Shaw), Michelle Rodriguez (Letty Ortiz), John Cena

Vizyon Tarihi: 22 Mayıs 2020

Kategori: Aksiyon, Macera, Suç

Stüdyo: Universal

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Hızlı ve Öfkeli 9, Justin Lin’in yönettiği, başrollerini Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, John Cena, Helen Mirren ve Charlize Theron’un paylaştığı Amerikan yapımı aksiyon filmi. Hızlı ve Öfkeli film serisinin dokuzuncu filmidir. Filmin konusu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

Hızlı & Öfkeli 9 Fragmanı

16) Artemis Fowl (Mayıs)

Ailecek İzlenecek Filmler

Oyuncular: Josh Gad (Mulch Diggums), Judi Dench (Commander Root), Miranda Raison (Angelina Fowl), Hong Chau , Nonso Anozie (Butler)

Vizyon Tarihi: 29 Mayıs 2020

Kategori: Macera, Aile, Aksiyon

Stüdyo: Walt Disney

Bütçe: 125,000,000$

Süre: dk

Konusu: Suç dehası olan bir ailenin soyundan gelen 12 yaşındaki dahi Artemis Fowl’un babasının kayboluşunun ardından zamanda yolculuk yaparak kendisini yeniden keşfedeceği ve gizem perdesini aralayacağı bir macerayı konu edinmekte…

Artemis Fowl Fragmanı

— Haziran Ayı Filmleri—

17) Wonder Woman 1984 (Haziran)

Wonder Woman 1984 Fragmanı İzle

Oyuncular: Gal Gadot (Wonder Woman), Pedro Pascal (Max Lord), Connie Nielsen (Hippolyta), Kristen Wiig (Cheetah), Chris Pine (Steve Trevor)

Vizyon Tarihi: 6 Haziran 2020

Kategori: Aksiyon, Macera, Fantastik

Stüdyo: DC

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Sevilen Oyuncu Gal Gadot‘un canlandırdığı Wonder Woman Karakterinin Yaşadığı Olayların Anlatıldığı Devam Filmidir.

Wonder Woman 1984 Fragmanı

18) Guns Akimbo (Haziran)

2020 Komedi Filmleri

Oyuncular: Daniel Radcliffe (Miles), Samara Weaving (Nix), Rhys Darby (Glenjaming), Ned Dennehy (Riktor), Natasha Liu Bordizzo (Nova)

Vizyon Tarihi: 12 Haziran 2020

Kategori: Aksiyon, Komedi

Stüdyo: Fabula

Bütçe:

Süre: 95 dk

Konusu: Miles, eski kız arkadaşı Nova’ya hala aşık olan genç bir adamdır. Onun hayatı, Skizm adındaki bir çetenin düzenlediği internet sitesi sayesinde insanların birbirleri ile dövüşmesini sağlayan bir platforma yanlışlıkla katılmasıyla bambaşka bir hal alır. Kendisini bir anda tehlikeli bir dünyanın içinde bulan Miles, ellerine bağlanan tabancalar ile uyandığında durumun düşündüğünden de kötü olduğunu fark eder. 

Guns Akimbo Fragmanı

19) Top Gun: Maverick  (Haziran)

Top Gun: Maverick Fragmanı

Oyuncular: Tom Cruise (Pete Mitchell), Jennifer Connelly, Val Kilmer (Iceman),
Monica Barbaro
(Phoenix), Miles Teller (Bradley ‘Rooster’ Bradshaw)

Vizyon Tarihi: 26 Haziran 2020

Kategori: Aksiyon, Dram

Stüdyo:

Bütçe: 155,000,000$

Süre:

Konusu: 1986 tarihli, başrollerini Tom Cruise ile Kelly McGillis’in paylaştıkları Top Gun’ın devam halkası olan Top Gun: Maverick’ın başrolünde yine Tom Cruise yer alıyor. Tom Cruise, ilk filmde olduğunu gibi Amerika Birleşik Devletleri Deniz Kuvvetleri Teğmeni Pete Mitchell olarak hayranlarının karşısına çıkacak.

Top Gun: Maverick Fragmanı

—Temmuz Ayı Filmleri—

20) Hayalet Avcıları: Öteki Dünya (Temmuz)

2020 Yılında Vizyona Girecek Filmler

Oyuncular: Paul Rudd(Mr. Grooberson)/ Mckenna Grace(Phoebe)/ Annie Potts(Janine Melnitz)/ Carrie Coon(Callie)/ Sigourney Weaver(Dana Barrett)/

Vizyon Tarihi: 10 Temmuz 2020

Kategori: Komedi, Aksiyon, Dram

Stüdyo: Sony Pictures

Bütçe: 140,000,000$

Süre: dk

Konusu: Eşinden boşanmış bir anne ve iki çocuğu küçük bir kasabaya vardıklarında, orijinal Hayalet Avcıları olan dedelerinin geride bıraktığı gizli mirasla olan bağlantılarını keşfetmeye başlarlar.

Hayalet Avcıları Filmi Fragmanı

21) Jungle Cruise (Temmuz)

Jungle Cruise Film Bilgileri

Oyuncular: Dwayne Johnson (Frank), Emily Blunt (Emily Houghton), Jesse Plemons, Paul Giamatti, Edgar Ramírez, Jack Whitehall (McGregor Houghton)

Vizyon Tarihi: 24 Temmuz 2020

Kategori: Macera, Aile, Fantastik

Stüdyo: Walt Disney

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Efsaneye göre Amazon’da iyileştirme güçlerine sahip olan bir ağaç vardır ve onu açmanın anahtarı da ok ucudur. Lily, ok ucunu bulunca hikayenin gerçek olup olmadığını anlamak için vakit kaybetmeden harekete geçer.

Lily’nin öncelikle nehirde bulunan bir geçide ulaşması gerekir, bu yüzden de Frank adındaki bir kaptan ile görüşür. Kaptan bu yolculuğun tehlikeli olduğunu söylese de Lily kararından vazgeçmez.

Jungle Cruise Filmi Fragmanı

—Eylül Ayı Filmleri—

22) The King’s Man: Le Origin (Eylül)

2020 Yılında Vizyona Girecek Film Listesi

Oyuncular: Gemma Arterton(Polly)/ Matthew Goode(Tristan)/ Aaron Taylor-Johnson(Lee Unwin)/ Harris Dickinson(Conrad)

Vizyon Tarihi: 18 Eylül 2020

Kategori: Aksiyon, Macera, Komedi

Stüdyo: FOX

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Filmde tarihin en kötü tiranları ve suçlu zihinleri milyonlarca kişinin yok olabileceği bir savaş planlamak için bir araya gelir. Bir adam ise onları durdurmak için zamana karşı yarışmaktadır.

Kralın Adamı: İlk Görev Fragmanı

—Ekim Ayı Filmleri—

23) Bios (Ekim)

Bilim Kurgu Filmleri

Oyuncular: Tom Hanks (Finch), Caleb Landry Jones, SkeetUlrich, Laura Harrier, Samira Wiley

Vizyon Tarihi: 2 Ekim 2020

Kategori: Aksiyon, Bilim Kurgu

Stüdyo:

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Yıkım sonrası bir dünyada geçmekte olan bir robotu konu alıyor. Ölmekte olan mucidinin köpeğini korumak için icat edilen robot, bu sürede sevgiyi, dostluğu ve insan olmanın ne demek olduğunu keşfediyor.

Bios Filmi Fragmanı

(Yayınlandığında Eklenilecek)

24) G.I. Joe 3 (Ekim)

2020 de Vizyona Girecek Devam Filmleri

Oyuncular:

Vizyon Tarihi: 16 Ekim 2020

Kategori: Aksiyon, Bilim Kurgu

Stüdyo: Paramount

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Cobra grubu tehlikeli, yeni bir silahı ele geçirince, GI Joe ekibi onlara karşı koymak için tekrar göreve çağrılır.

G.I. Joe 3 Filmi Fragmanı

(Yayınladığında Eklenilecek)

—Kasım Ayı Filmleri—

25) Eternals (Kasım)

2020 Yılında Merakla Beklenilen Filmler

Başrol: Salma Hayek (Ajak), Angelina Jolie (Thena), Richard Madden (Ikaris), Kit Harington (Dane Whitman), Gemma Chan (Sersi)

Vizyon Tarihi: 6 Kasım 2020

Kategori: Aksiyon, Macera, Fantastik, Dram

Stüdyo: Marvel Studios

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: The Eternals, Marvel Evrenindeki kozmik varlıklar olan Celestialler’in milyonlarca yıl önce, insanlar üzerinde yaptıkları çeşitli deneyleri anlatıyor. Ve bu deneyler sonucunda ortaya çıkan iki büyük ırk’ın birbirleriyle olan amansız mücadelesini konu ediniyor.

Eternals Fragmanı

(Yayınlandığında Eklenilecek)

26) Godzilla Vs Kong (Kasım)

2020 Yılında Çıkacak En İyi Filmler

Oyuncular: Millie Bobby Brown (Madison Russell), Alexander Skarsgård, Eiza González, Jessica Henwick, Rebecca Hall

Vizyon Tarihi: 20 Kasım 2020

Kategori: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu

Stüdyo: Warner Bros

Bütçe: $

Süre: 172 dk

Konusu: Canavar Serisinin iki ikonik Titanı olan Godzilla ve Kong‘u bir araya getirecek olan film: Bilim Kurgu, Aksiyon ve Gerilim dallarında sinema severleri selamlayacak.

Godzilla Vs Kong Fragmanı

(Yayınlandığında Eklenilecek)

—Aralık Ayı Filmleri—

27) Dune (Aralık)

2020 Uzay Temalı Filmler

Oyuncular: Timothée Chalamet(Paul Atreides)/ Rebecca Ferguson(Lady Jessica)/ Jason Momoa(Duncan Idaho)/ Zendaya(Chani)/

Vizyon Tarihi: 18 Aralık 2020

Kategori: Macera, Dram, Bilim Kurgu

Yapım Stüdyosu: Warner Bros

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Galaksideki en değerli varlığın ve en hayati öğenin korunması ile görevlendirilmiş soylu bir ailenin oğlunun yaşadıkları hakkındaki film, aynı zamanda Frank Herbert’in bilim kurgu romanının uyarlanmasıdır.

Dune Filmi Fragmanı

(Yayınlandığında Eklenilecek)

28) The Croods 2 (Aralık)

2020 de Çıkacak Eğlenceli Animasyon Filmleri

Oyuncular: Ryan Reynolds (Guy),  Nicolas Cage (Grug), Emma Stone (Eep), Kelly Marie Tran (Dawn)

Vizyon Tarihi: 25 Aralık 2020

Kategori: Animasyon, Macera Komedi

Stüdyo: Universal

Bütçe: $

Süre: dk

Konusu: Filmde Crood ve Betterman aileleri arasındaki mücadeleye odaklanılıyor. Tarhi öncesi döneme ait olan Betterman ailesi, Crood’lardan daha iyi olduklarını kanıtlamak için mücadeye girişir.

Groods 2 Fragmanı

(Yayınlandığında Eklenilecek)

Listemiz, filmlerin yeni afişleri ve fragmanları yayınlandıkça güncellenmeye devam edecektir. Bizim gözden kaçırdığımız ve sizin listede olmasını istediğiniz filmleri lütfen yorum kısmında belirterek listeyi daha güzel bir hale getirmemiz için bize yardımcı olunuz. Teşekkürler…


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

138
11 Paylaşım, 138 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
70
Beğendim
Bilemedim Bilemedim
0
Bilemedim
Bu Ne Uleyynn! Bu Ne Uleyynn!
0
Bu Ne Uleyynn!

4 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Değerli Yorumunuz İçin Çok Teşekkürler, Filmler Güncellendikçe Bizde Listeyi Güncelleyeceğiz…

    1. Çok Fazla Video ve içerik Olduğu İçin Takdir Edersiniz ki Biraz Gecikme Oluyor. Değerli Yorumunuz & Anlayışınız İçin Teşekkürler…

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı