2019’un 2. Yarısında Vizyona Girecek Olan En İyi 25 Film


204
17 Paylaşım, 204 Beğeni

Evet saygıdeğer agalarım, 2019 un 1. yarısına yetişemediğimiz için bari 2. yarısını agalarımın beğenisine sunayım diyerek listeyi sizler için hazırlamaya karar verdim. Listemiz vizyon tarihine göre sıralıdır. Eğer bir hatamız gözünüze çarparsa yada herhangi bir önerinizi bizimle paylaşmak isterseniz yorumlardan veya iletişim bölumunden lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Önemli Not: Liste Vizyon Tarihine Göre Sıralıdır, Güzel bir vakit geçirmeniz dileğiyle, Hayırlı Günler…

1) Spider-Man: Far From Home –  Temmuz

Beklenen Filmler

Duyurulan Vizyon Tarihi: 05 Temmuz 2019

Yapım Sütüdtosu: Sony Pictures

Kategori: Macera, Komedi, Aksiyon

Başrol:  Tom Holland, Zendaya

Bütçe: 160,000,000 $

Süre: 129 dk

                Arkadaşları ile gittiği okul gezisi sırasında gizemli bir görev üstlenmek zorunda kalan Peter Parker’ın yaşadıkları anlatılıyor. Örümcek Adam’ın yeni serisi olan filmde Peter Parker’ı bir kez daha milyonlarca hayran kazanan yeni nesil Örümcek Adam Tom Holland canlandırıyor. Örümcek adamın yeni maceralarının anlatılacağı filmin yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor.

2) Crawl (Ölümcül Sular) – Temmuz

2019 Filmleri- Crawl

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 12 Temmuz 2019

 Yapım Sütüdtosu: Paramount

 Kategori: Korku

 Başrol: Kaya Scodelario, Barry Pepper

 Bütçe:

 Süre: 87 dk

                Amerika’nın Florida eyaletinde meydana gelen 250 km hıza sahip kasırga sonrası babasını kurtarmaya çalışan Haley’nin mücadelesine şahit olacağız. Bütün uyarılara rağmen, kaybettiği babasını bulmak için, girmemesi gereken oldukça tehlikeli bölgelere giren Haley, ağır yaralı babasını bulur ancak bölgeden çıkmaya çalışırken, aşması gereken bir diğer engel ise yırtıcı hayvanlardan bazılarıdır.

3.  Kaçış Planı 3  – Temmuz

2019 Film- Kaçış Planı 3

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 12 Temmuz 2019

 Yapım Sütüdtosu:

 Kategori: Gerilim, Aksiyon

 Başrol: Sylvester Stallone, Dave Bautista

 Bütçe:

 Süre: 97 dk

                Kaçış Planı 3, düşmanlarıyla yüzleşmek ve zaman dolmadan rehineleri kurtarmak için ölümcül bir kurtarma görevine girişen Breslin ve ekibinin hikayesini ekranlara getiriyor. Hong Kong temelli bir teknoloji güvenlik şirketinin uzmanlığı yürüten bir adamın kızı kaçırılmıştır. Standart bir fidye isteme durumu gibi görünmektedir. Kızın sağ salim geri getirilmesi için güvenlik uzmanı Ray Breslin ve ekibinin yardımına başvurulur. Breslin ve ekibi kaçırılma hakkında daha derine indikçe suçluların arkasındaki ismin, eski düşmanlarından birinin oğlu olduğunu keşfederler. Kaçırılan kızın, “Şeytan’ın İstasyonu” olarak bilinen, devasa ve zorlu bir Letonya hapishanesinden kurtarılması gerekmektedir. Ancak ekip işi aldıktan sonra Breslin’in kız arkadaşı da kaçırılıp aynı hapishaneye götürülür. Şimdi Breslin ve ekibi sadist düşmanlarıyla yüzleşmek ve zaman dolmadan rehineleri kurtarmak için ölümcül bir kurtarma görevine girişmelidir.

4) The Lion King (Aslan Kral) – Temmuz

2019 Efsane Filmler- Lion King.Jpeg

  Duyurulan Vizyon Tarihi: 19 Temmuz 2019

 Yapım Sütüdtosu: Walt Disney

 Kategori: Macera, Aile, Dram

 Başrol: Keegan-Michael Key, Donald Glover

 Bütçe: 160 000 000 $

 Süre: 118 dk

                Aslan Kral, yavru bir aslan olan Simba’nın maceralarını tekrardan beyaz perdeye taşıyor. Ormanın kralı olan babası Mufasa’ya hayran olarak mutlu bir hayat süren Simba, sinsi amcası Scar’ın planlarından habersizdir. Kral olmak için fırsat kollayan Scar, Mufasa’yı öldürdükten sonra Simba için tehlike baş gösterir. Amcasının ihaneti ve babasının kaybı ile yıkılan Simba, zoraki sürgüne gönderilir. Zamanı geldiğinde hakkı olanı almak için geri dönecek ve amcasına yaptıklarının bedelini ödetecektir.

5)   The Bouncer (Koruyucu) – Temmuz

2019 Beklenen Filmler- Koruyucu

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 26 Temmuz 2019

 Yapım Sütüdtosu:

 Kategori: Aksiyon

 Başrol: Jean-Claude Van Damme, Sami Bouajila

 Bütçe:

 Süre: 94 dk

                 Filmde 50’li yaşlara gelmiş bir bar fedaisi olan Lukas’ın (Jean-Claude Van Damme) 8 yaşındaki kızını büyütürken yaşadığı zorluklar anlatılıyor. Garip bir olay sonucu hapis cezası alan Lukas, kızının velayetini ve kendi özgürlüğünü geri kazanmak için polis ile bir anlaşma yapmak zorunda kalır.

6)  Hızlı & Öfkeli: Hobbs & Shaw –  Ağustos

2019 Yarış Filmleri- FastFurious

Duyurulan Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2019

 Yapım Sütüdtosu: Universal

 Kategori: Macera, Aksiyon

 Başrol: Dwayne Johnson,Jason Statham

 Bütçe:

 Süre:

                Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi olan Hobbs & Shaw, seriden tanıdığımız Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerine odaklanıyor. Başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın üstlendiği filmde “The Crown” dizisinin Prenses Margaret’ı Vanessa Kirby Deckard Shaw’un kız kardeşi olan bir MI-5 ajanına hayat verirken, Altın Küre ödüllü Idris Elba ise kötü adam olarak karşımızı çıkıyor. Yönetmen koltuğuna ise “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız David Leitch’in oturduğu filmin senaryosunu Chris Morgan kaleme almış.

7)   Dora ve Kayıp Altın Şehri – Ağustos

2019 Aile Filmleri- Dora

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 09 Ağustos 2019

 Yapım Sütüdtosu: Paramount

 Kategori: Macera, Aile, Aksiyon

 Başrol: Isabela Moner, Michael Pena

 Bütçe:

 Süre:

                Dora, doğayla iç içe büyümüş bir kızdır. Hayatının büyük bölümünü ailesiyle birlikte ormanları keşfederek ve doğayla iç içe geçirmiştir. Ancak şimdi Dora’nın önünde onu balta girmemiş ormanlardan çok daha fazla korkutan bir macera vardır ve bu maceradan kaçma şansı yoktur. Artık liseye gitmek zorundadır. Her zaman bir kaşifin ruhunu taşıyan genç Dora hızla kendine arkadaşlar bulur. En yakın arkadaşı olan maymun Boots, Diego ve bir grup ayak takımı kısa sürede Dora’nın en yakın arkadaşı olur. Yeni arkadaş grubu, genç Dora’nın ailesini kurtarmak ve kayıp İnka uygarlığının arkasındaki tahmin edilemez gizemi çözmek için rengarenk bir maceraya atılırlar. Filmin başrolünde Transformers: Son Şövalye ve Sicario filmlerinde boy gösteren Isabela Moner yer alıyor.

8) The Angry Birds Movie 2 – Ağustos

2019 Animasyon Filmleri- Angry Birds

  Duyurulan Vizyon Tarihi: 16 Ağustos 2019

 Yapım Sütüdtosu: Sony Pictures

 Kategori: Animasyon

 Başrol

 Süre:

Bütçe

                The Angry Birds Movie 2’de, filme yepyeni bir karakter katılıyor. Leslie Jones’un sesiyle hayat bulan Zeta, buzla kaplanmış, izole bir adada yaşamaktadır.  Herşeyin buzlarla kaplı olduğu adada yaşamaktan sıkılan Zeta, çözüm olarak kendisine yaşayacak başka bir yer arar. Fırlattığı buz topları, ilk filmden tanıdığımız kahramanların adasına yakın bir yere düşer ve ilk temas böylelikle kurulur. Bakalım kahramanlarımız bu yeni tehdidi nasıl durduracaklar?

9)   Bir Zamanlar Hollywood’da – Ağustos

2019 Star Filmleri- Bir Zamanlar Hollywood

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 23 Ağustos 2019

 Yapım Sütüdtosu: Sony Pictures

 Kategori: Gerilim, Dram, Suç

 Başrol: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino

 Bütçe:

 Süre:

                1969 yazında Los Angeles’de geçen filmde, hit bir dizide oynamış bir erkek TV aktörünün film sektörüne girmeye çalışması anlatılıyor. Aktörün yakın arkadaşı, aynı zamanda da dublörü de aynı şeyi amaçlamaktadır. Sharon Tate’in ve dört arkadaşının Charles Manson’un müritleri tarafından korkunç cinayeti ise filmde geri plandaki hikayeyi oluşuturuyor.

10) It: Chapter 2 (O: Bölüm 2) – Eylül

2019 Korku Filmleri- İt 2

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 06 Eylül 2019 

 Yapım Sütüdtosu: Warner Bros.

 Kategori: Korku

 Başrol: Finn Wolfhard, Bill Skarsgård

 Bütçe:

 Süre:

                İlk filmden 27 yıl sonra şeytani palyaço Pennywise’ın kasabaya geri dönüşü sebebiyle kahramanlarımız da çocukken söz verdikleri gibi kasabaya dönmek zorunda kalırlar. 27 yıl sonra bir araya gelen ekipte, her bir karakterin oldukça değişmiş olması sebebiyle, birbirilerini tanımakta da zorlanacakları filmde, artık bambaşka hayatlar yaşayan eski dostlar yeniden birlikte mücadele etmeyi öğrenecekler.

11)  Rambo: Last Blood –  Eylül 

2019 Sylvester Stallone Filmleri

 Vizyon Tarihi Duyurulan: 20 Eylül 2019

 Yapım Sütüdtosu:

 Kategori: Macera, Aksiyon

 Başrol: Sylvester Stallone, Paz Vega

 Bütçe: 120 000 000$

 Süre:

                Rambo 5’te, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte sıklıkla yaşadığı Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her yerde gündelik işlerde çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo’nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi ve kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır.       

12)   Ip Man 4: Final – Eylül

2019 Dövüş Filmleri- İp Man 4

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 27 Eylül 2019

 Yapım Sütüdtosu: BG Film

 Kategori: Dram, Biyografi, Aksiyon

 Başrol: Donnie Yen, Kwok-Kwan Chan

 Bütçe:

 Süre:

                Ip Man serisinin devam filmi olan yapımda, WingChun dövüş tekniğinin ustası Ip Man, ABD’de WingChun okulu açarak yerel dövüş sanatları topluluğunu rahatsız eden öğrencisinin yanına gitmeye karar verir. Wilson Yip’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Donnie Yen bir kez daha Ip Man’e hayat veriyor.

13)  Joker – Ekim 

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 04 Ekim 2019

 Yapım Sütüdtosu: Warner Bros.

 Kategori: Suç, Aksiyon

 Başrol:  Robert De Niro, Joaquin Phoenix, Zazie Beetz

 Bütçe:

 Süre:

                2019 yapımı Todd Phillips filminde Joker’i Joaquin Phoenix canlandırıyor. Bir türlü istediği başarıyı yakalamayan ve karşılaştığı sorunlar ve kötü insanlar yüzünden yavaş yavaş akli dengesini kaybeden ve sonunda da psikopat bir katile dönüşen bir komedyenin hayatı anlatılıyor.

14)  Above the Shadows – Ekim

2019 Filmleri- Above The Shadows

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 04 Ekim 2019

 Yapım Sütüdtosu:

 Kategori: Fantastik, Dram

 Başrol: Megan Fox, Olivia Thirlby, Alan Ritchson

 Bütçe:

 Süre: 105 dk

                Above The Shadows, gölgelerde yaşayan yalnız bir kadının hikayesini konu ediyor. Yıllardır yalnız olan ünlü fotoğrafçı Holly, yaşamını bir gölge olarak sürdürmektedir. Yıllar sonra onu görebilen tek kişi olan Shane Blackwell adındaki gözden düşmüş bir MMA dövüşçüsü ile tanışır. Genç kadın, Shane’in gözden düşmesinin nedeninin, tabloid fotoğraflarından biri olduğunu fark eder. Neden olduğu şeyi telafi etmek isteyen Holly, Shane’ın eski “şampiyon” statüsünü geri kazanması için elinden geleni yapar. Shane ile aşkın ne demek olduğunu anlayan Holly, aynı zamanda kendi kaderi için hayal ettiğinden daha fazla sorumluluk taşıdığı gerçeğine uyanır.

  15) Gemini Man – Ekim

2019 Film- Gemini Man

   

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 11 Ekim 2019

 Yapım Sütüdtosu: Paramount

 Kategori: Bilim-Kurgu, Dram, Aksiyon

 Başrol: Will Smith, Mary Elizabeth Winstead

 Bütçe:

 Süre:

                Yaşlanan bir kiralık katil artık bu işlerden kurtulmak ister. Bunun için uğraşırken kendini bir savaşın içinde bulur. Savaştığı kişi ise kendisinin 25 yaş daha genç ve en dinç halindeki klonudur.

Filmin yönetmenliğini, daha önce “Pi’nin Yaşamı” ve “Kaplan ve Ejderha”yı yöneten Ang Lee üstlenmiş. 

16)  Büyükbaba ile Savaş – Ekim

2019 Robert De Niro- War with Grandpa

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 11 Ekim 2019

 Yapım Sütüdtosu:

 Kategori: Komedi, Aile

 Başrol: Robert De Niro,  Uma Thurman, Christopher Walken

 Bütçe:

 Süre:

                The War with Grandpa, dede ile torunu arasında geçen savaşı komik bir uslupla beyaz perdeye taşıyor. Ed, eşinin ölümü sonrasında her şeyden elini eteğini çeken bir adamdır. Annesinin ölümünün ardından kendisini toparlayamayan babasının yalnız yaşamasını istemeyen kızı, Ed’i yanlarına taşınmaya ikna eder. Fakat onun gelişi evde bir takım değişlikler yapılmasına ve dengelerin değişmesine neden olur. Peter de bu değişikliklerden fazlasıyla nasibini alır. Her ne kadar dedesinin gelişine çok sevinse de odasını ona verip kendisinin tavan arasına taşınması ilişkilerinin değişmesine neden olur. Peter ne olursa olsun odasını geri almaya kararlıdır. Odasının geri almak için arkadaşlarının yardımı ile bir dizi plan yapan Peter, dedesine karşı adeta bir savaş başlatır. Ancak Peter dedesini tam olarak tanıyamamıştır. Tüm saldırılara karşı direnen Ed’in de pes etmeye hiç niyeti yoktur. Artık iki cepheli olan bu savaşın galibi kim olacaktır? (Robert De Niro aga borumu yav)

17) Malefiz: Kötülüğün Gücü  – Ekim

2019 Angelina Jolie Filmleri

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 18 Ekim 2019 

 Yapım Sütüdtosu: Disney

 Kategori: Macera, Fantastik

 Başrol: Angelina Jolie, Ed Skrein, Elle Fanning

 Bütçe:

 Süre:

                Yıllar Maleficent ve Aurora’ya iyi davranmıştır. İlişkileri kalp kırıklıklarından, intikam öyküsüne ve en sonunda da sevgiye dönüşür. Ancak hala insanlar ve periler arasındaki nefret ilişkisi sürmektedir. Aurora’nın Prens Phillip ile gerçekleşecek olan evliliği, iki bölgenin birliğini sağlayacağı için Ulstead ve Moors Krallığı’nda törenle kutlanacaktır. Beklenmedik bir karşılaşma ise yeni ittifakları doğuracaktır. Büyük Savaş içerisinde Maleficent ve Aurora ise ayrı düşecek böylece sadakatleri test edilecek ve gerçek bir aile olup olmadıklarını sorgulayacaklardır.

18)  Terminatör: Kara Kader – Kasım

2019 Devam Filmleri- Terminator Dark Fate

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 01 Kasım 2019

 Yapım Sütüdtosu: FOX

 Kategori: Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon

 Başrol:  Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Linda Hamilton 

 Bütçe: 180 000 000$

 Süre:

James Cameron ve Tim Miller’ı bir araya getirmesiyle heyecan yaratan Terminator: Dark Fate, 1991 yapımı Terminator 2: Judgment Day’den sonra çıkan Terminator filmlerini görmezden gelerek, Cameron’ın yönettiği ilk iki filmin devamı niteliğinde olacak. Terminator 2: Judgment Day’den sonra çıkan tüm Terminator filmlerinin beklentilerin altında aldığı göz önüne alındığında, serinin geleceği için bu son derece yerinde bir karar olarak görülüyor. Tüm zamanların en önemli aksiyon ve bilim-kurgu filmlerinden biri olarak kabul edilen Terminator’ün devam halkası olan filmde ‘Terminator’ karakterini bir kez daha Arnold Schwarzenegger canlandırıyor ve Arnold’ a ‘Sarah Connor’ karakteri ile Linda Hamilton eşlik ediyor.

19)   Motherless Brooklyn –  Kasım

2019 Filmleri- Motherless Brooklyn

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 08 Kasım 2019

 Yapım Sütüdtosu: Warner Bros.

 Kategori: Dram, Suç

 Başrol: Bruce Willis, Edward Norton, Willem Dafoe

 Bütçe:

 Süre:

                Jonathan Lethem’in polisiye romanından uyarlanan “Motherless Brooklyn”, ‘Tourette’ sendromundan muzdarip dedektif Lionel Essrog’u (Edward Norton) anlatıyor. Filmde Essrog, cinayete kurban giden akıl hocasının katilini bulmaya çalışacak.

20) Zombieland: Double Tap – Kasım

Duyurulan Vizyon Tarihi: 15 Kasım 2019

 Yapım Sütüdtosu: Warner Bros.

 Kategori: Korku, Komedi, Aksiyon

 Başrol:  Emma Stone, Zoey Deutch, Woody Harrelson

 Bütçe:

 Süre:

                Zombi filmleri içerisinde ilk akla  gelen isimlerden olmayı başaran Zombieland, serinin 2. filmi ile bir kez daha zombi saldırılarına karşı hayatta kalmak için uğraş verecek olan Columbus ve takım arkadaşlarıyla karşımızda! İlk filmin devamı niteliğindeki 2. filmin senaryosuna da ilk filmin senaristleri Paul Wernick ve Rhett Reese imza atıyor(Biraz enteresan bir cümle oldu artık kusura balmayın agalar:)) 

Film ile ilgili ilginç şeylerden birisi ise; geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yaygın olarak kullanılan “#10yearchallenge”ın posterde kullanılmış olması. İlk filmi 2009’da yayınlanan serinin oyuncu kadrosu hemen hemen aynı kaldığı için, serinin 2 posterini yan yana getirdiğimizde oyuncuların 10 yıl içindeki değişimlerini görmek de mümkün. 

21)  Frozen 2 (Karlar Ülkesi 2) – Kasım 

2019 Anime Filmleri- Frozen 2

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 20 Kasım 2019

 Yapım Sütüdtosu: Disney

 Kategori: Macera, Animasyon

 Başrol: Kristen Bell, Evan Rachel Wood 

 Bütçe:

 Süre:

                Karlar Ülkesi 2’de Arendelle’in kapılarının çok ötesinde tehlikeli bir yolculuğa çıkan Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven’in maceralarını beyaz perdeyetaşıyor. Elsa neden büyülü güçlerle doğdu? Bu sorunun cevabının peşine düşen Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile birlikte tehlikeli ve bir o kadar da eğlenceli bir yolculuğa çıkar.

 22)  Charlie’nin Melekleri – Kasım

2019 Güzel Filmler- Charles Angels

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 29 Kasım 2019 

 Yapım Sütüdtosu: Sony Pictures

 Kategori: Macera, Komedi, Aksiyon

 Başrol: Naomi Scott, Elizabeth Banks, Kristen Stewart

 Bütçe:

 Süre:

                Charlie’nin meleklerinde birbirinden yetenekli kadın ajanların maceralarına tanık oluyoruz. Elizabeth Banks’in yönetmen koltuğunda oturduğu aksiyon, macera türündeki filmde meleklere, BAFTA ödülünün yanı sıra César Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanan ilk Amerikalı oyuncu Kristen Stewart’a yıldızı yeni parlamaya başlayan İngiliz güzel Ella Balinska ve yeni nesil Aladdin’de Disney prensesi Jasmine’e de hayat verecek olan Naomi Scott eşlik ediyor. Filmin kadrosunda ayrıca Sam Claflin, Emmy ve Altın Küre ödüllü Patrick Stewart, Jonathan Tucker, 2 Oscar adaylığı bulunan Djimon Hounsou, To All the Boys I’ve Loved Before ile genç kızların sevgilisi haline gelen Amerikalı oyuncu Noah Centineo ve Elizabeth Banks de yer alıyor.

23)  Black and Blue – Aralık

2019 Filmleri- Black and Blue

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 06 Aralık 2019

 Yapım Sütüdtosu: Sony Pictures

 Kategori: Dram, Suç, Aksiyon

 Başrol: Naomie Harris, Frank Grillo, Tyrese Gibson

 Bütçe:

 Süre:

                Black and Blue, bizleri Afrikalı-Amerikalı bir kadın polis memurunun yaşantısına götürüyor. Acemi bir kadın polis memuru, bir uyuşturucu satıcısının polisler tarafından öldürüldüğüne şahit olur. Kadın, şahit olduğu korkunç olayı kayıt altına alınca, diğer polislerle arasında büyük bir kovalamaca başlar. Polisler, görüntüleri yok etmek için gece boyunca meslektaşlarının peşine düşer. Olaydan kurtulmaya çalışan polisler, satıcının ölümünü cinayete şahit olan kadının üzerine atmaya karar verir. Genç kadın, üzerine atılan bu suçtan kurtulmayı başarıp, gerçek suçluların yakalanmasını sağlayabilecek midir?

24)  Come Away – Aralık

2019 Jolie Filmleri- Come Away

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 20 Aralık 2019

 Yapım Sütüdtosu:

 Kategori: Macera, Fantastik, Dram

 Başrol:  Angelina Jolie, Gugu Mbatha-Raw, Michael Caine

 Bütçe:

 Süre:

                Filmde, Alice Harikalar diyarında ve Peter Pan klasiklerinin önceleri anlatılmaya çalışılacak.

25) Star Wars: The Rise of Skywalker – Aralık

2019 Star Wars- The Rise of the Skywalker

 Duyurulan Vizyon Tarihi: 20 Aralık 2019

 Yapım Sütüdtosu: Disney

 Kategori: Bilim-Kurgu, Fantastik, Aksiyon

 Başrol: Daisy Ridley, Mark Hamill, Lupita Nyong’o

 Bütçe:

 Süre:

                Star Wars hayranlarının merakla beklediği Bölüm 9’un çıkış tarihi belli oldu. Star Wars: The Rise of Skywalker şeklinde yayınlanacak olan film, serinin 9. filmi olacak.

Filmin kadrosuna yeni katılan Keri Russel, Dominic Monaghan, Naomi Ackie’nin yanı sıra serinin ilk üçlemesinde Lando karakterini canlandıran Billy Dee Williams da filmde sürpriz bir şekilde yer alacak.

              


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

204
17 Paylaşım, 204 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
73
Beğendim
Bilemedim Bilemedim
0
Bilemedim
Bu Ne Uleyynn! Bu Ne Uleyynn!
0
Bu Ne Uleyynn!

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı