Yayınlanması Merakla Beklenen Yeni Diziler (20 Adet)


155
14 Paylaşım, 155 Beğeni

Yİne Yeni ve Yeniden Merhaba Saygıdeğer Agalarım, Çoğumuz buna bende dahil Game of Thrones bittikten sonra “Şimdi neydecem ben uleyyynnn!” 🙂 diye bi boşluğa düşmedik değil, Bu yüzden sizler için daha fırından yeni çıkmış ya da daha içerde pişmekte olan 20 tane yeni dizi derledik. İçlerinde beni gerçekten heyecanlandıran dizilerin de olduğu listemizi sizin beğenninize sunuyorum, keyifli okumalar Agalar…

Önemli Not!!! Liste Dizilerin Öngörülen Başlama Tarihine Göre Sıralanmıştır.

1)  The Loudest Voice

Yeni Yabancı Diziler – The Loudest Voice

Başlangıç Tarihi: Haziran 2019

Oyuncular: Russell CroweSienna MillerSeth MacFarlane

Tür: Dram, Biyografik

Ülke: USA

The Loudest Voice in the Room, Fox News’un kurucusu Roger Ailes’in hayatını konu ediyor. Russell Crowe’un Roger Ailes’i canlandırdığı dizide, Naomi Watts’ı Gretchen Carlson, Sienna Miller’ı ise NBC’de çalışan haber yapımcısı Elizabeth “Beth” Ailes rolünde görüyoruz. Seth MacFarlane ise 17 yıl boyunca Alies’in halkla ilişkiler şefi ve en güvendiği çalışanı olan Brian Lewis’e hayat veriyor. Gabriel Sherman’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizinin kadrosunda ayrıca medya devi Rupert Murdoch rolünde Simon McBurney ve Ailes’le çalkantılı bir ilişkisi olan Laurie Luhn rolünde Annabelle Wallis bulunuyor.

2)  The Rook

Merakla Beklenen Yeni Diziler

Başlangıç Tarihi: Haziran 2019

Oyuncular:  Emma GreenwellJoely RichardsonJon Fletcher

Tür: Dram, Fantastik, Gerilim

Ülke: USA

Daniel O’Malley’in aynı isimli romanından uyarlanan dizi, paranormal güçler tarafından takip edilen genç bir kadının maceralarını ele alıyor. Londra’daki bir parkta gözlerini açan genç kadın, etrafının ölü bedenlerle sarılı olduğunu görür, ancak geçmişine dair hiçbir şey hatırlayamaz. Şimdi yaşadıklarını hatırlamak ve hafızasını çalan insanlara karşı koyabilmek için çetin bir savaşa atılmak zorundadır.

3)  Euphoria

İlginç Yeni Diziler

Başlangıç Tarihi: Haziran 2019

Oyuncular:  Maude ApatowAngus CloudEric Dane

Tür: Dram

Ülke: USA

Film Avrupa’da gizemli bir istikamete doğru seyahat eden iki kız kardeşin çatışmasını anlatıyor. Filmin başrollerini Alicia Vikander, Eva Green, Charles Dance üstlenirken, filmin yönetmen koltuğunda Lisa Langseth oturuyor. Lisa Langseth aynı zamanda filmin senaryosuna da imza atıyor

4)  Mr. Iglesias

Gençli Dizileri

Başlangıç Tarihi: Haziran 2019

Oyuncular:  Gabriel IglesiasSherri ShepherdJacob Vargas

Tür: Komedi

Ülke: USA

Mr. Iglesias, yetenekli ama uyumsuz öğrencileri ile baş etmeye çalışan bir lise öğretmeninin hikayesini konu ediyor. Gabe Iglesias, lisede tarih öğretmenliği yapan iyi huylu bir adamdır. Kendisini öğrencilerine adayan Gabe, hepsi birbirinden yetenekli olan ancak uyumsuz tavırları ile birçok sorun yaratan öğrencilerine yardımcı olmaya çalışır. Öğrencilerinin içindeki yeteneklerini ortaya çıkarmaya çalışan Iglesias’ı bu süreçte çözmesi gereken birçok sorunla karşı karşıya kalır.

5)  Trinkets

Yeni Gençlik Dizileri

Başlangıç Tarihi: Haziran 2019

Oyuncular:  Brianna HildebrandKiana MadeiraQuintessa Swindell

Tür: Komedi, Dram

Ülke: USA

Liseli üç genç kızın arasında gelişen dostluğu işleyen “Trinkets”, karakterlerin aile, okul ve arkadaş sorunlarını birlikte aşma hikayesini takip ediyor. Amy Andelson, Emily Meyer ve Kirsten Smith’in yarattığı dizinin başlıca rollerinde Brianna Hildebrand, Kiana Madeira ve Quintessa Swindell boy gösteriyor. Dizi, aynı adlı romandan Netflix tarafından ekrana taşınıyor.

6)  Too Old to Die Young

Tuhaf Yabancı Diziler

Başlangıç Tarihi: Haziran 2019

Oyuncular: Miles TellerAugusto AguileraNell Tiger Free

Tür: Dram, Polisiye, Gerilim

Ülke: USA

Too Old to Die Young, en az ismi kadar dikkat çekici bir konuya sahip. Dizi, polis yolsuzluğunun insanlar için ne kadar tehlikeli olabileceğini gözler önüne seren sahnelerle başlıyor. Devriye görevindeki iki polis memuru, yaptıkları işin kurallarına oldukça zıt hareket ettikleri bir gecede saldırıya maruz kalırlar. Aniden gelişen saldırıda polislerden biri yaşamını yitirir. Saldırıyı yara almadan atlatan polis memuru, ortağının yanına koşar ve kendini olayın derinlerine itecek bir delil bulur. Eline geçirdiği delille cinayeti kendi imkanlarıyla çözmeyi amaçlar. Fakat ortağının içine düştüğü çamuru kazdıkça kendi üzerinin tahmininden daha fazla kirlendiğini görür. Meksika kartelleri, mafya ve çeteler etrafını sarmaya başlamıştır ve artık durmak için çok geçtir.

7)  Mouche

Yeni Yabancı Diziler

Başlangıç Tarihi: Haziran 2019

Oyuncular: Camille CottinYoussef HajdiJade Phan-Gia

Tür: Komedi,Dram

Ülke:

leabag, Londra’da hayatını sürdürmeye çalışan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. 30’lu yaşlarındaki kadının aşk, aile ve iş hayatında yaşadığı gündelik olayları işleyecek olan dizi Fransız aktris ve yönetmen Jeanne Herry’nin imzasıyla ekrana taşınıyor. Dizinin başrolünü Camille Cottin üstleniyor.

8)  NOS4A2

İlginç Yabancı Diziler

Başlangıç Tarihi: Haziran 2019

Oyuncular:  Ashleigh CummingsÓlafur Darri ÓlafssonJahkara Smith

Tür: Dram, Korku, Fantastik

Ülke: USA

Charlie Manx çocukların ruhlarını çalıp onlardan aldığı mutluluğu, Christmasland adını verdiği dünyasında depolayabilen bir ölümsüzdür. Manx’in hayal dünyasındaki bir kasaba olan Christmasland’in özelliği ise burada her gün Noel’in yaşanması ve mutsuzluk diye bir kavramın olmamasıdır. Vic, olağanüstü bir şekilde Manx’i görebildiğini keşfeder. Şimdi Vic aklını kaybetmeden önce Manx’i alt edip kurbanlarını kurtarmak zorundadır.

9)  Perpetual Grace, LTD

Beklenilen Yabancı Diziler

Başlangıç Tarihi: Haziran 2019

Oyuncular:  Dash WilliamsChris ConradDana DeLorenzo

Tür: Dram

Ülke: USA

Başrolünde usta oyuncu Ben Kingsley’e yer veren neo-noir türündeki yapım, küçük bir Amerikan kasabasındaki kilisede papaz olarak görev yapan Byron Brown’ı takip ediyor. Byron Brown ve eşi, kasaba halkı tarafından ‘anne’ ve ‘baba’ olarak kabul görmektedir. Ancak kasabada aniden bir düzenbazın belirmesiyle beklenmedik gerçekler gün yüzüne çıkar.

10)  Four Weddings and A Funeral

Komik Yeni Dziler

Başlangıç Tarihi: Temmuz 2019

Oyuncular:  Nathalie EmmanuelBrandon Mychal SmithRebecca Rittenhouse

Tür: Komedi, Dram, Romantik

Ülke: USA

Four Weddings And A Funeral, New York’ta yaşayan ve başarılı bir kariyere sahip olan Jess’in hayatını konu ediyor. Senatörlük kampanyasında halkla ilişkiler müdürü olarak çalışan Jess, üniversiteden bir arkadaşının gönderdiği düğün davetisiyle Londra’ya gider. New York’taki tüm hayatını arkasında bırakan Jess, İngiltere’de eski arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelecek ve büyük bir kişisel krizin ortasında kalacaktır. 1994 yapımı romantik komedi klasiğinden uyarlanan dizi Mindy Kaling ve Matt Warburton ikilisinin imzasını taşıyor. Jess karakterine Jessica Williams’ın hayat verdiği dizinin kadrosunda Nikesh Patel, Rebecca Rittenhouse ve John Reynolds gibi isimler yer alıyor.

11)  The Boys

Yeni Yabancı Diziler – The Boys

Başlangıç Tarihi: Temmuz 2019

Oyuncular:  Karl UrbanChace CrawfordJennifer Esposito

Tür: Bilimkurgu, Aksiyon

Ülke: USA

The Boys, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar. Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Derick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

12)  Another Life

En Beklenilen Diziler

Başlangıç Tarihi: Temmuz 2019

Oyuncular:  Jake AbelKatee SackhoffSamuel Anderson

Tür: Dram, Bilimkurgu

Ülke: USA

Yine merakla beklenen dizilerden bir diğeri de, Netflix orjinal serilerinden Another Life. Başrolünde Katee Sackhhoff’ u gördüğümüz dizi bu senenin sıkça söz edilenlerinden olacakmış gibi görünüyor.

Aaron Martin’in yaratıcısı olduğu dizide, astronot Niko Breckinridge ile ekibinin, dünya dışı yaşam formu aramak üzere uzayda çıktığı yolculuğu konu ediniyor. Bu zorlu görevde hayal dahi edemeyecekleri bir tehlikeyle karşılaşan ekip, Dünya’ya geri dönebilmek her yolu deneyecek.

13)  The Righteous Gemstones

Başlayacak Komik Diziler

Başlangıç Tarihi: Ağustos 2019

Oyuncular:  John Goodman,Danny McBrideSkyler Gisondo

Tür: Komedi

Ülke: USA

The Righteous Gemstones, Hz. İsa adı altında bağış toplayan ve televizyon aracılığıyla misyonerlik yapan Gemstone ailesinin hikayesini anlatıyor. Dünya çapında ün kazanan ailenin komedi dolu maceralarının konu edildiği dizide, ailenin güçlü lideri Eli’yi John Goodman canlandırıyor. Ailenin en büyük oğlu Jesse’ye Danny McBride, kız kardeşi Judy’yi Edi Patterson, ailenin en küçük oğlu Kelvin’e ise Adam Devine hayat veriyor. Danny McBride’ın imzasıyla hayata geçen dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Cassidy Freeman, Tony Cavalero, Tim Baltz, Greg Alan Williams gibi isimler yer alıyor.

14)  Carnival Row

Orlando Bloom Yeni Dizi

Başlangıç Tarihi: Ağustos 2019

Oyuncular:  Orlando BloomCara DelevingneWaj Ali

Tür: Dram, Fantastik

Ülke: USA

Bu senenin merakla beklenen dizilerinden bir diğeri de hiç şüphesiz Carnival Row. Orlando Bloom’ un da oyuncu kadrosunda olduğu mini dizi daha şimdiden hayran edinmiş durumda.

Ünlü yönetmen Guillermo del Toro’nun yapım kadrosunda bulunduğu dizinin senaryosunu The 4400’ ın yaratıcılarından Rene Echeverria kaleme alacak. Zaman olarak gelecekte geçen dizi, insanların ve diğer her türlü yaratığın bir arada yaşadığı Burgue isimli şehirdeki seri katil terörünü konu alacak. 

15)  The Godfather of Harlem

Yeni Diziler

Başlangıç Tarihi: Eylül 2019

Oyuncular: Forest Whitaker,Lucy Fry,Demi Singleton

Tür: Dram, Tarihi, Polisiye

Ülke: USA

Godfather of Harlem’in hikayesi 1960’lı yılların Amerikasında geçiyor. On yıllık hapis cezasının ardından yeniden sokaklara dönen mafya lideri Bumpy Johnson, yokluğunda sokakların bir hayli değişmiş olduğunu fark eder. Bir zamanlar hüküm sürdüğü mahalle artık İtalyan mafyasının elindedir. Ancak Bumpy kaybettiklerini geri almaya kararlıdır. İtalyan aileye savaş açan suç lordu, bu yolda en büyük yardımı radikal rahip Malcolm X’ten alacaktır.

16)  Prodigal Son

2019 Dizileri

Başlangıç Tarihi: Eylül 2019

Oyuncular: Tom Payne,Michael Sheen,Ed Moran

Tür: Dram, Polisiye, Gerilim

Ülke: USA

Fox tarafından ekrana taşınan “Prodigal Son” ülke tarihinin en sosyopat katillerinden biri olan Doktor Martin Whitly’nin psikolog oğlu Malcolm Bright’ın izliyor. NYPD polisleriyle işbirliği yapan Malcolm Bright, onlara en zorlu davaları çözmede yardımcı olmaktadır. Ancak bu esnada her biri sorunlu karakterler olan aile fertleriyle de uğraşmak zorunda kalacaktır. Dizinin başrolünde Michael Sheen boy gösteriyor.

17)  Batwoman

Merak Edilen Diziler

Başlangıç Tarihi: Ekim 2019

Oyuncular: Ruby Rose,Meagan Tandy,Camrus Johnson

Tür: Dram, Aksiyon

Ülke: USA

Batwoman, karanlık Gotham sokaklarında geçiyor ve sosyal adaleti sağlamak için Batwoman adıyla harekete geçen Kate Kane’in yolculuğunu konu ediniyor. DC’nin kült karakteri Batwoman’ın maceralarının anlatıldığı uyarlamanın senaryosunu Caroline Dries kaleme alıyor. 1956’da okurla buluşan Batwoman karakteri DC evreninin ilk lezbiyen süper kahramanı olarak karşımıza çıktı. Üstün yeteneklere sahip bir savaşçı olan Kane, Gotham’ın en ünlü kahramanı Batman’dan esinle kişisel servetini suça karşı savaşmak için kullanıyor.

18)  Nancy Drew ve Gizli Merdiven

Beğenilen Diziler

Başlangıç Tarihi: Ekim 2019

Oyuncular: Kennedy McMann,Tunji Kasim,Sinead Curry

Tür: Dram, Polisiye

Ülke: USA

Nancy Drew and the Hidden Staircase, bir gizemi çözmek için yola koyuylan genç bir kız ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor. Lise öğrencisi olan Nancy Drew, amatör bir dedektiftir. Yeni taşında muhite uyum sağlamaya çalışan genç kız, gizemli bir olaydan haberdar olunca yeniden işe koyulur. Yaşadığı kasabada perili bir ev olduğunu öğrenen Nancy, kuzeni Bess Marvin ve George Fayne ile birlikte vakit kaybetmeden gizemi çözmek için araştırma yapmaya başlar. Nancy’yi atıldığı macerada bu süreçte tanıştığı insanlar da yalnız bırakmayacaktır.

19)  The Mandalorian

Çıkacak Yabancı Diziler

Başlangıç Tarihi: Kasım 2019

Oyuncular: Gina Carano,Nick Nolte,Pedro Pascal

Tür: Macera, Bilimkurgu

Ülke: USA

Star Wars vari dizinin yönetmen koltuğunda Iron Man, Iron Man 2 ve The Jungle Book gibi yapımların da yönetmenliğini üstlenen Jon Favreau oturuyor. Favreau ayrıca dizinin senaristliğini ve yürütücü yapımcılığını da üstleniyor. Star Wars evrenine yabancı bir isim olmayan Favreau, animasyon dizi Star Wars: The Clone Wars’un kadrosunda yer almıştı…

20) The Witcher

Efsane Olacak Diziler

Başlangıç Tarihi: Tam olarak bilinmemekte (2019′ un Son Çeyreği)

Oyuncular: Henry Cavill (Geralt of Rivia), Freya Allan (Ciri), Anya Chalotra ( Yennefer)

Tür: Fantastik, Macera, Gerilim

Ülke: ABD, Polonya

Benim gibi birçok oyun severin beğenerek oynadığı şaheser olan The Witcher serisi, nihayetinde dizi dünyasına merhaba diyecek agalar…

Polonyalı ünlü yazar Andrzej Sapkowski’nin ünlü kitap serisi The Witcher’i ekranlara taşıyan Netflix’in yeni dizisinin tüm dünyada oldukça ses getirmesi bekleniyor. İlk sezonunun 8 bölümden oluşucağı gelen bilgiler arasında. Ortaçağ’da fantastik bir dünyada geçen dizinin başrolünde ise Superman’ dan tanıyıp sevdiğimiz Henry Cavill aga var.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

155
14 Paylaşım, 155 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
67
Beğendim
Bilemedim Bilemedim
0
Bilemedim
Bu Ne Uleyynn! Bu Ne Uleyynn!
0
Bu Ne Uleyynn!

6 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Guzel bir site yapmissiniz, listeler gercekten emek verilmis oldugunu belli ediyor… Ozellikle en iyi 50 dizideki her sezon icin bolumleri ayri ayri yazmaniz gercekten takdire sayan…

      1. Teşekküreler, Aklınıza gelen herhangi bir öneri için İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz, Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle..

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı